loader image

info@tstliftyuzeyislem.com.tr NİLÜFER ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ N:201 SOK. NO:16 NİLÜFER/BURSA + 90 224 215 21 12 (pbx)

Hakkımızda

   2000 yılında gazlı amortisör imalatı ve çinko kaplama hizmetiyle sektöre atılan T.Ş.T. LİFT AMORTİSÖR ailesi 2014 yılında BURSA-Nilüfer Organize Sanayi Bölgesine taşınarak büyümesini devam ettirmiştir.

   2014 yılından itibaren toplamda 8800 m2 alana sahip olan firmamız,1200 m2 kapalı alana kurulan yüzey işlem hatlarıyla birlikte hem kendi ürettiğimiz gazlı amortisör ürünlerinin yüzey işlemini gerçekleştirmekte hem de dışarıya hizmet vermekteyiz.

   Hizmetini verdiğimiz yüzey işlem prosesleri şu şekildedir:nitrasyon,oksidasyon,arcor,tenifer,beyaz çinko kaplama,siyah çinko kaplama,sarı çinko kaplama,yağ alma,pas alma.

  Talebe göre yüksek tuz testli dayanımı ve parlak bir görünüm için parçalara özel olarak QPQ(nitro karbonizasyon-polisajlama-oksidasyon kaplama) işlemi de yapabilmekteyiz.

   T.Ş.T. LİFT AMORTİSÖR ailesi olarak hem gazlı amortisör bölümünde hem yüzey işlem bölümünde ve ayrıca oluşacak farklı üretim ve hizmet dallarındaki şiarımız, kalite ürünü ve kaliteli hizmeti sağlamaktır.Her geçen gün mevcut durumu daha iyi hale getirmeye çalışan ve bir adım ötesini düşünmeyi ve hesaplamayı ihmal etmeyen ruhu genç fikri hür kadrosuyla sloganımız olan “kalitedeki sır”ı geliştirmeye ve ulaştırmaya çalışıyoruz.